O firmě

Firma Teva-okna je založena na dlouholetých zkušenostech v oblasti dodávek stavebních výplní (oken a dveří). Historie firmy sahá do roku 2000, kdy byly zahájeny montáže plastových oken z kvalitních německých profilů GEALAN.

Dlouholeté zkušenosti s montáží oken GEALAN, prověřily kvalitní zpracování, životnost, stálobarevnost a spolehlivost těchto oken, utvrdily nás ve správném výběru dodavatelů.

V současné době se zaměřujeme na odborné dodávky a montáže plastových oken a dveří zn. GEALAN, hliníkových oken a dveří zn. HEROAL, OPTIMI, garážových vrat rolovacích MINIROL, garážových vrat sekčních TRIDO, doplňků jako jsou dveřní výplně Perito a VP Trend, žaluzie, sítě proti hmyzu, markýzy a parapety.

V naší nabídce si vybere i ten nejnáročnější zákazník, protože nabízíme plastová okna ve všech řadách profilů GEALAN S8000 iq (šestikomorová varianta – dorazové těsnění) , GEALAN S8000 iq PLUS (šestikomorová varianta – dorazové těsnění- prohloubená stavební šířka profilu 83mm), GEALAN S7000 iq (pětikomorová varianta – středové těsnění), GEALAN S7000 iq PLUS (šestikomorová varianta – dorazové těsnění – prohloubená stavební šířka profilu 83mm).